צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי אריזה

 

 

למה לשבור את הראש, כשאפשר להוביל בראש שקט, עם שירותי האריזה של הובלות מיכאל?

 
בהובלות מיכאל הלקוחות ושביעות רצונם נמצאים בעדיפות העליונה. על כן מציעה החברה קשת רחבה של שירותים ופתרונות בתחום ההובלה, והכול תחת קורת גג אחת ובמחירים שווים לכל נפש. במסגרת זו, נהנים לקוחות החברה לא רק משירותי הובלה מן השורה הראשונה, אלא גם משירותי אריזה מקצועית, בכל עבודה!

אנו נספק את הקרטונים, הדבקים וכל חומרי האריזה הדרושים
נארוז את חפציכם בניילון נצמד ובעטיפה מיוחדת לריהוט – ללא תוספת תשלום!
נפרק ונרכיב לכם את הרהיטים בעזרת נגר מומחה
ובמקרה הצורך, אף נספק לכם שירותי מנוף.
 

שירותי אריזה לפני אחסון

 
 

אריזת חפצים לקראת שהות באחסון שונה מאריזה למטרות העברה בלבד. כיוון שבהובלות מיכאל מציעים לכם גם שירותי אחסנה, היה זה רק הגיוני עבורנו להעמיד לרשותכם את צוותנו, אשר ערוך ומנוסה באריזת חפצים באופן שיאפשר להם לצלוח בשלום, הן את ההעברה והן את זמן האחסון. ניסיונו הרב של הצוות בעבודות מסוג זה, כמו גם היכרותו עם חדרי האחסון שלנו, מאפשרים לו לשים לב לכל הפרטים הקטנים אשר עושים את ההבדל בין הובלה מוצלחת להובלה עם עוגמת נפש, בעקבות הרס או אובדן של חפצים יקרי ערך.

 
 
 
הובלות מיכאל - שירותי אריזה
 
 
 
 

אחריות

 

 
 
כל עבודות החברה בהובלות מיכאל מבוצעות עם אחריות מלאה. אך בזכות שירותי האריזה המקצועיים וההובלה המיומנת, אנו בטוחים כי ניסיוננו, מילתנו והמקצועיות הרבה בה אנו מבצעים כל עבודה, הם האחריות הכי טובה!
 
 
הובלות מיכאל – אורזים לכם את הבית במתנה!
צלצלו עכשיו: 072-3226631
 
 
 
חוות דעת
זמין מאוד, מדוייק בזמנים
דירוג משוקלל
"המוביל עשה לי הובלה מחיפה לתל אביב. הגיעו מדוייקים בזמנים ותמיד היו זמינים בטלפון לענות על שאלות. הייתי מרוצה מהשירות והמחיר."