שירותי אחסנה לעסקים קטנים

 
 
 
אם יש לכם עסק קטן ואתם עוברים מקום,
אבל המקום החדש עוד לא מוכן ואת הישן אתם צריכים לפנות –
שירותי אחסון לעסקים קטנים של הובלות מיכאל
הם הפתרון המדויק והמושלם עבורכם.
 

מתי צריכים שירותי אחסנה לעסקים קטנים?

 
שירותי אחסנה לעסקים קטנים
 

יש מספר מצבים בהם זקוקים לשירותי אחסנה עבור תכולה של עסקים קטנים:

 
• מעבר למקום חדש מעבר של עסק למבנה אחר מזה בו הוא נמצא, הוא תמיד מלאכה מורכבת. אחרי הכול, יש לארוז את כל תכולת העסק, ובדרך כלל מדובר בתכולה רבה, לדאוג להעביר אותו בזהירות הראויה על מנת שיתפקד כראוי ביעד החדש וכמובן – לפרוק אותו בצורה זהירה ולסדר את הכול מחדש. כשלכל המורכבות הזאת מצטרפת העובדה שיש עוד זמן עד שאפשר יהיה להכניס את הדברים ליעד החדש וחייבים לפנות את המבנה הקיים – יש למצוא במהירות חברה המספקת שירותי אחסנה לעסקים קטנים, אשר תדאג לציוד שלכם כמו שצריך.

• שיפוצים – הרבה פעמים כאשר מבצעים שיפוצים במבנה הקיים, יש לפנות לפחות חלק מהתכולה על מנת שהמשפצים יוכלו לעבוד מבלי לפגוע בתכולה. במקרים כאלה יש לפנות את התכולה למחסן קרוב עד לסיום השיפוצים, ולהחזירה כשאפשר יהיה ליהנות מתוצאות העבודות.

• מקום קטן הרבה פעמים עסקים קטנים ממוקמים במשרדים קטנים, אבל יש להם הרבה מאוד סחורה שהם צריכים לאחסן עד שיגיע המועד בו צריך לספק אותה למשווקים. במקרים כאלה בהחלט ניתן להיעזר בשירותיה של חברה המתמחה באחסנה לעסקים קטנים, ולאפסן את הסחורה האצורה במחסנים.
 

הובלות מיכאל – שירותי אחסנה מתדמים לעסקים קטנים

 
כאשר צריכים שירותי אחסנה לעסקים קטנים, חשוב מאוד לבחור חברה שאפשר לסמוך עליה, ושדואגת לתחזוקה נאותה ומלאה של המחסנים. הובלות מיכאל מספקת לכם תנאי אחסון בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כאלה שעליהם אסור לוותר:

• מחסנים מאובטחים מחסני החברה מאובטחים 24/7, כך שהציוד שלכם שמור ובטוח במשך כל תקופת האחסנה.

• תחזוקה כוללתאנו דואגים לתחזק את המחסנים בצורה יסודית הכוללת ניקיון והדברה, על מנת להבטיח את התנאים הטובים ביותר לחפצים ולתכולה.

• גישה מלאה לתכולה שלכם עם הובלות מיכאל אתם יכולים להיות בטוחים שתהיה לכם גישה מלאה לתכולה שלכם (ורק לזו שלכם) בכל שעה.

• הכול תחת קורת גג אחת כשאתם בוחרים בהובלות מיכאל כחברת אחסנה אתם מקבלים לא רק שירותי אחסנה לעסקים קטנים אלא גם את כל השירותים הנוספים שמסביב: שירותי פירוק והרכבה על ידי נגרים מקצועיים, שירותי אריזה ופריקה של הציוד וכמובן - שירותי הובלה אל המחסן וממנו. בדרך זאת אתם עובדים רק מול גורם אחד, ולא צריכים להתרוצץ אחרי מספר חברות עד שכל התהליך מושלם.
 
אז אם אתם מחפשים שירותי אחסנה לעסקים קטנים שיש בהם הכול –
צרו עמנו קשר ונשמח לספק לכם הצעת מחיר משתלמת ושירות שלא תמצאו בכל מקום.
 
לפרטים נוספים ולקביעת סיור במחסנים חייגו עכשיו : 072-3226631
 
 
 
 
הובלות קטנות באזור חיפה, חייגו עכשיו : 072-3226631
 
חוות דעת
זמין מאוד, מדוייק בזמנים
דירוג משוקלל
"המוביל עשה לי הובלה מחיפה לתל אביב. הגיעו מדוייקים בזמנים ותמיד היו זמינים בטלפון לענות על שאלות. הייתי מרוצה מהשירות והמחיר."