מחסנים להשכרה בקריות

 
 
 
החיים מזמנים לנו לא אחת הפתעות לא צפויות ומשאירים אותנו להתמודד עמן בכוחות עצמנו. למזלנו, כיום ישנם לא מעט גופים שכל ייעודם הוא לסייע לאנשים בדיוק כמוכם להתמודד עם מגוון רחב של מצבים לא צפויים. במאמר זה נרחיב אודות השירות המיוחד שמספקת חברת "הובלות מיכאל" ללקוחותיה ברחבי הצפון בדגש על שירותי אחסנה בקריות וכן שירותי אחסנה בחיפה.
 

באילו מצבים נדרשים שירותי אחסנה בקריות?

 
 
 
שירותי אחסנה בקריות
 
 
 
 
באופן עקרוני קיים מגוון רחב מאוד של מצבים שיכולים לעורר את הצורך בשירותי אחסנה בקריות או בחיפה. עם זאת, ישנם כמה מצבים שכיחים יותר שאותם נזכיר על קצה המזלג:

  • מוות של קרוב משפחה - כאשר קרוב משפחה הולך לעולמו, רוצים בני משפחתו במקרים מסוימים לאחסן את חפציו האישיים, את רהיטיו או את העיזבון שהותיר מאחוריו. לא אחת מתעורר הצורך בשכירת חללי אחסון. באופן כזה ניתן לפנות את דירתו של המנוח לצורך מכירה או שיפוץ לאכלוס מחדש כהשקעה מבלי לפגוע בעיזבון. גם במקרים שבהם המנוח הותיר אחריו צוואה מסודרת, לא אחת חולפים כמה חודשים, ואף יותר מכך, עד שניתן לחלק את העיזבון לפי ההנחיות שהותיר. בזמן זה שירותי אחסנה בקריות יכולים להיות לכם לעזר.

  • עיכוב בכניסה לדירה חדשה - כאשר בונים דירה חדשה, לא תמיד ניתן לצפות תקלות או עיכובים בלוחות הזמנים. לכן במקרים מסוימים הדירה החדשה טרם מוכנה לאכלוס ואילו הדירה הנוכחית כבר צריכה להתפנות מדייריה שכן חוזה השכירות קרב לסיומו ודיירים חדשים כבר צריכים להיכנס. במצבים כאלו נוצר לחץ גדול שמקורו באי ההתאמה בין זמני היציאה מהדירה השכורה למועד הכניסה לדירה החדשה. בעוד שאת הדיירים בדרך כלל ניתן לאכלס במלון או אצל קרובי משפחה, הרי שבכל הקשור לרכוש ולרהיטים מדובר בעסק מורכב הרבה יותר. גם כאן, שירותי אחסנה יכולים להיות הרבה יותר משימושיים.

  • מעבר לחו"ל – מדי שנה עוזבים את ישראל אלפי אנשים מתוקף עבודתם. לעתים מדובר על מעבר למשך שנה, אך בחלק ניכר מהמקרים מדובר על היעדרות מהארץ לפרק זמן שאינו ידוע מראש. כדי להתמודד עם הלא ידוע, ניתן פשוט לאחסן את החפצים, את הרהיטים ואת הרכוש במחסנים ייעודיים וכך ליהנות מהמעבר בידיעה שיש מי שדואג לציוד היקר שלכם. כאשר תשובו חזרה ארצה, החפצים שלכם ימתינו לכם בדיוק באותו המצב שבו עזבתם אותם.
 
 

על מה יש להקפיד כאשר בוחרים חברה המספקת שירותי אחסנה בקריות?

 
ראשית, יש להקפיד על כך שהמחסנים שמחזיקה החברה מצוידים במערכות גילוי אש ועשן וכי סביבת המחסנים מאובטחת על ידי אנשי אבטחה מוסמכים. כמו כן, יש לוודא מראש כי הגישה לציוד שלכם תותר אך ורק לכם וכי בכל רגע נתון תוכלו לגשת לציוד שלכם, גם ללא מתן התראה מראש. יש לוודא כי חברת האחסנה דואגת למקם את הציוד שלכם במחסן ייעודי שאינו חשוף לנזקי מזג האוויר או לתנאי לחות ירודים העלולים לפגוע בו ולהסב לו נזק.

באופן כללי מומלץ לעבוד מול חברה המספקת שירות מקיף הכולל בין היתר שירותי פירוק והרכבה, אריזה ופריקה וכן מומלץ לעבוד מול חברה המספקת שירותי הובלה מקצועיים.
 

שירותי אחסנה בקריות זה הובלות מיכאל

 
חברת הובלות מיכאל היא חברת הובלות מקצועית העוסקת בתחום ההובלות כבר שנים רבות. בין היתר עוסקים אנשי המקצוע של החברה בהובלה של משרדים, דירות ועסקים בחיפה, בקריות, בכרמיאל, בנהריה ועוד. הניסיון הרב שנצבר בחברה והמומחיות של אנשי המקצוע הפועלים בה מאפשרים לאנשי המקצוע של החברה לבצע גם עבודות הובלה מורכבות לרבות הובלת פסנתרים והובלות עם מנוף.

בנוסף לכך, החברה מחזיקה בחללי אחסון ייעודיים הממוקמים ברחוב החרושת 26, קריית ביאליק. לקבלת פרטים נוספים או לתיאום מועד לפגישת ייעוץ, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 072-3226631 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי השירות של החברה ישובו אליכם בהקדם.