צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מחסנים להשכרה

 

 
היכרות עם סוגים שונים של מחסנים יכולה לסייע בעת חיפוש אחר פתרון אחסון לטווח קצר, בינוני וארוך. עם זאת, חשוב להשוות בין המחסנים גם לפי המידות והמחיר אבל גם לפי המיקום הגיאוגרפי. הנה כל הפרטים

מחסנים הם פתרון נוח עבור אנשים פרטיים, בעלי עסקים ונציגים של חברות או תאגידים. אם המטרה היא להשיג פתרון אחסון נגיש ומאובטח, סביר להניח שיהיה הרבה יותר קל לעשות את זה באמצעות מחסן ייעודי. מהרגע שבו שוכרים מחסן ומקבלים מפתח, אפשר להחליט בכל רגע נתון מתי להגיע אליו על מנת להכניס או להוציא ציוד. חוץ מזה, מחסנים להשכרה חוסכים בהוצאות עבור בעלי עסקים שאין להם מספיק מקום לאחסון של המלאי וחומרי הגלם.

השכרת מחסנים בצפון אפשרית לטווח קצר, בינוני וארוך. השכרה לטווח קצר מתאימה למשל למי שעובר דירה וצריך פתרון אחסון מהרגע שבו הוא עוזב את הבית השכור ועד שהוא מקבל מפתח מהקבלן, בעוד השכרה לטווח בינוני תתאים בעיקר ליבואנים או יצואנים. לשם השוואה, השכרת מחסנים לטווח ארוך מתאימה למשפחות שמתכננות רילוקיישן לחו"ל וצריכות פתרון עבור הציוד, הרהיטים ומכשירי החשמל שנשארים מאחור.

 
מחסנים להשכרה
 

בחירה במחסנים של הובלות מיכאל

 

 
כיום ניתן לבחור מחסנים להשכרה בצפון, במרכז או בדרום גם על בסיס המלצות. כמו בתחומים אחרים, גם בכל הנוגע למחסנים צריך למצוא חוות דעת אובייקטיביות. כך ניתן ללמוד מתוך הניסיון של אנשים אחרים ולהתמקד במחסנים שכבר הוכיחו את עצמם.

אצלנו בחברת הובלות מיכאל, מלבד המלצות מלקוחות מרוצים, אפשר להגיע לביקור כדי לראות המחסנים שלנו מקרוב. ביקור במחסנים שאנו משכירים יראה לכם עד כמה הם נקיים ומאובטחים.
 
 
 
 
חוות דעת
זמין מאוד, מדוייק בזמנים
דירוג משוקלל
"המוביל עשה לי הובלה מחיפה לתל אביב. הגיעו מדוייקים בזמנים ותמיד היו זמינים בטלפון לענות על שאלות. הייתי מרוצה מהשירות והמחיר."