צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הובלת מפעלים

 

 
 

מחפשים חברת הובלה מקצועית להובלת המפעל שלכם? אצלנו תוכלו להעביר את תכולת המפעל בראש שקט!

 
 
הובלות מיכאל היא חברת הובלה מובילה באזור חיפה והצפון. החברה מיומנת בהובלות של משרדים, עסקים, מפעלים, דירות ועוד מכל מקום ולכל מקום בארץ.

עם הובלות מיכאל תוכלו ליהנות ממגוון יתרונות:
• שירות אישי ואדיב
•הובלות מפעלים וציוד מכאני בפריסה ארצית
•שירותי אריזה ייעודיים לכל סוגי הציוד
•צוות מנוסה בעל ותק של 18 שנה
 
 
 
מיכאל הובלות - הובלות מפעלים
 
 
 
 
 

הובלות מפעלים

 
ציוד של מפעל הוא לרוב ציוד מכאני כבד, לרבות מכונות חשמליות, אביזרים כבדים מברזל, כלי עבודה, חומרים שנמצאים בדליים או במכלים, מכונות כבדות כמו מלגזות, חומרי גלם כמו קורות עץ או מוטות מתכת, רפסודות, מנורות, מוצרי מדידה, ציוד הידראולי, ציוד לתעשייה, ציוד טכני של מוסכים וכיוצא באלו. כל האמור לעיל מהווה תכולה כבדה ומורכבת, המצריכה שירותי הובלה מקצועיים שמתאימים להובלת מפעלים.
 
 
 
הובלת מפעלים בצפון
 
 
 
 

שירות פירוק, פינוי ואריזה של תכולת המפעל

 
מעבר לשירות ההובלה, אנו מציעים ללקוחותינו שירותי פירוק ציוד, פינוי המפעל ואריזה מקצועית. זאת משום שמשימת האריזה היא מורכבת שכן היא מכילה מגוון רחב של מיכון וציוד. לכן, אנו מספקים פתרונות היקפיים הכוללים אריזת ציוד המפעל שלכם בצורה מסודרת ויעילה ובאופן שיגן על הציוד מפני נזקים או שברים פוטנציאליים בעת העברת המפעל שלכם.
 

רכב הובלה למפעלים

 
כאשר הציוד המכאני הכבד שלכם לא נכנס לרכב רגיל, יש צורך ברכב הובלה שמותאם במיוחד להעברת ציוד ממפעלים, באמצעות משווי גובה ורמפות שמחוברות לרכב ועליהן נעביר את הציוד. כמו כן, המובילים המנוסים ערוכים להעברת ציוד מכל הסוגים, וכך אפשר להיות סמוכים ובטוחים כי העבודה תתבצע ביעילות ובזמן הקצר ביותר.
 
לתיאום הובלה מהמפעל שלכם, התקשרו לטלפון: 072-3226631
 
 
 
 
חוות דעת
זמין מאוד, מדוייק בזמנים
דירוג משוקלל
"המוביל עשה לי הובלה מחיפה לתל אביב. הגיעו מדוייקים בזמנים ותמיד היו זמינים בטלפון לענות על שאלות. הייתי מרוצה מהשירות והמחיר."