צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הובלות קטנות בחיפה

 

 
 
הצורך במוביל שנמצא בסמוך למקום ההובלה הוא חשוב ומשמעותי עבור רבים, בשל העובדה שכך המוביל עצמו יוכל להגיע ולהבין מה הצורך שקיים במסגרת ההובלה, כלומר אופי התכולה וכמות המשאיות שיידרשו כדי להוציא את ההובלה לפועל, כמו גם כי הובלה קרובה לרוב קלה יותר לביצוע בשל זמני הגעה קצרים של המוביל אל הבית שממנו רוצים לשנע ציוד.

כמו כן, הצורך הנ''ל נכון במיוחד כשמדובר בהובלות קטנות בחיפה, עיר הבנויה על הרים וגבעות, מדובר כמובן באופן טבעי בהובלה מורכבת יותר וכזו שמצריכה גם הכרה עם תנאי השטח וגם עם העיר עצמה, על מנת להבטיח הובלה על הצד הטוב ביותר.
 

 

איך בוחרים הובלות בצפון?

 

 
כשמחפשים הובלות קטנות בחיפה בפרט או הובלות בכלל, חשוב להקפיד לוודא קיום של מספר תנאי מפתח שיבטיחו שההובלה תותיר אתכם מרוצים, וללא אותיות קטנות שמכילות בתוכן בשורות גדולות – ולא תמיד כאלה שתשמחו לגלות.

לדוגמה, בראש ובראשונה מומלץ לעבוד עם מובילים בעלי ביטוח וכיסוי במקרה של פגיעה בתכולה או ברכוש, כאשר אף על פי שחשיבות הביטוח קטנה בהתאם לחשיבות התכולה, גם כשמובילים הובלות קטנות בחיפה או בכל אזור באשר הוא – לעתים יכול הנזק שנגרם לרכוש לעלות על הנחה או ההוזלה במחיר שנלווית להצעת מחיר נמוכה יותר.
 

 
 
 
למה להשכיר שירותי הובלות קטנות בחיפה אצלנו?
 

 
הובלות מיכאל היא חברת הובלה מהמובילות בצפון. החברה מיומנת בהובלות קטנות בחיפה לדירות, משרדים, בתי עסק ועוד מכל מקום ולכל מקום בפריסה ארצית. בנוסף אנו מבטיחים לכם:
 
 
 
1
 
שירות אדיב ובהתאמה אישית לצורכי הלקוח
 
 
 
2
 
הובלות קטנות וגדולות בחיפה והסביבה
 
 
 
3
 
שירותי אריזה לכל סוגי הציוד
 
 
 
3
 
צוות מנוסה בעל למעלה מ-18 שנות ניסיון
 
 
 
 
 

 

הובלות קטנות לסטודנטים בחיפה

 

 
 
חיפה היא עיר של סטודנטים, שחקנים צעירים וזוגות צעירים, ויש בה מכללות, אוניברסיטאות ומוסדות לימוד רבים: ויצ"ו, אוניברסיטת חיפה, הטכניון, תיאטרון חיפה ועוד. לרוב לסטודנטים או לזוגות צעירים בגילאי ה-20-30 אין ציוד רב או ציוד כבד מדי, ולפיכך לא תמיד יש צורך בהעברת ציוד רב, אלא בהזמנת מוביל להובלות קטנות. בדרך כלל ההובלה תסתכם בכמה פריטים.
 

 

רכב להובלה קטנה בכל רחבי חיפה

 

 
צי הרכבים שלנו מיועד להובלות קטנות וגדולות בכל אזור חיפה: טכניון, הדר, טירת הכרמל,הצ'ק פוסט וכיוצא בזה.

 
 
הובלות קטנות בחיפה
 
 
 
שירותי מנוף בחיפה
 
 
 
 
 
 
 
 
חוות דעת
זמין מאוד, מדוייק בזמנים
דירוג משוקלל
"המוביל עשה לי הובלה מחיפה לתל אביב. הגיעו מדוייקים בזמנים ותמיד היו זמינים בטלפון לענות על שאלות. הייתי מרוצה מהשירות והמחיר."