צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הובלות משרדים בחיפה

 
 

מזל טוב! עוברים משרד? מחפשים חברת הובלה למשרדים באזור חיפה?

 

סידורי ההובלה – עלינו!

 
 
הובלות מיכאל היא חברת ההובלה המובילה בחיפה והסביבה, המתמחה בהובלת תכולות דירה ומשרדים, לרבות ציוד וריהוט משרדי בפריסה ארצית.

עם הובלות מיכאל תוכלו ליהנות ממגוון יתרונות:
  • שירות אמין ומקצועי
  • העברת משרדים לכל חלקי הארץ
  • ביטוח הובלה לציוד משרדי
  • צוות מיומן ומנוסה מאז 1996
 
 

הובלות משרדים בחיפה

 
 
חיפה נחשבת לעיר השלישית בגודלה בישראל ברמת אוכלוסייתה, וככזאת מאכלסת אזורים שלמים של תעשיות, בנייני משרדים גבוהים ועסקים רבים. לפיכך יש משרדים רבים להשכרה הממוקמים באזורי העסקים הפופולאריים, כגון המבואות הדרומיים של חיפה המשקיפים על הים והכרמל, אזור מנהרות הכרמל, מפרץ חיפה, טירת הכרמל, מרכז חיפה, צ'ק פוסט, העיר התחתית, אזור פארק מת"מ והדר. צוות המובילים שלנו בהובלות מיכאל מכיר את האזורים האלה בצורה טובה מאוד, ולכן אנו ערוכים לעמוד לשירותכם בהובלת המשרד בכל רחבי חיפה.

 
 

שירותי אריזה

 
 
מעבר לשירות ההובלה בחיפה, אנו מציעים ללקוחותינו שירותי אריזה מקצועיים. זאת משום שבהרבה מקרים אין זמן לארוז, או שמשימת האריזה מורכבת ומסובכת, שכן היא מכילה הרבה ציוד מסוגים שונים. לשם כך, אנחנו מספקים שירות מקיף הכולל את אריזת הציוד המשרדי שלכם בחוכמה וביעילות, וכן עיטוף הריהוט בניילון חזק ומיוחד, שיגן עליו מפני שריטות בזמן ההובלה.
 
 
 
הובלות מיכאל - הובלות משרדים
 
 
 
 

שירותי מנוף

 
 
כאשר המשרד שלכם ממוקם בבניין גבוה, אין צורך להעביר את כל הציוד במעלית. להובלת הריהוט במשרד, ניתן להעביר ישירות מחלון המשרד עד למשאית ההובלה, בעזרת המנופים שלנו. המנוף מחובר למשטח שיכול לספוג עומס רב כמו ריהוט משרדי, כלי נגינה כבדים ושאר חפצים. שירותי המנוף מסייעים למובילים שלנו לעשות את העבודה בקלות, ביעילות ובמהירות.
 
 
 
 
 
חוות דעת
זמין מאוד, מדוייק בזמנים
דירוג משוקלל
"המוביל עשה לי הובלה מחיפה לתל אביב. הגיעו מדוייקים בזמנים ותמיד היו זמינים בטלפון לענות על שאלות. הייתי מרוצה מהשירות והמחיר."