הובלות דירה בחיפה

 
 
הובלות קטנות באזור חיפה, חייגו עכשיו : 072-3226631
 
מעבר דירה יכול להיות דבר מאוד מורכב ומסובך, החל מאריזות החפצים ועד להחלטה על איזו חברת הובלות לסמוך כדי להשלים את המעבר בבטחה. חברת הובלות מיכאל המתמחה בהובלות דירה בחיפה מספקת את השירות המקיף והנכון ביותר בשבילכם.
 

אז מה החברה עושה?

 
חברת מיכאל הובלות מתמחה במספר שירותים חשובים אשר קשורים אחד בשני, וזאת בשביל לתת מעטפת שירות איכותית לכל לקוח.
 
 
הובלות – הדבר הבסיסי שהחברה עושה. היא התחילה את שירותי ההובלה לפני כ-20 שנה ועזרה כבר ללמעלה מעשרות אלפי לקוחות להעביר את דירתם. קיימים שני סוגים של הובלות: הובלות לבתים והובלות למשרדים. בזמן שהובלות לבתים הן לרוב סטנדרטיות, הובלות למשרדים מצריכים התאמה מיוחדת לכל משרד לפי צרכיו.
 
שירותי מנוף – בין אם אין בבניין שלכם מעלית או בין שהריהוט שלכם לא נכנס בדלת, קיים שירות המנופים. בעת ביצוע הזמנת המעבר יש צורך לציין את נחיצות המנוף והצוות כבר יגיע איתו. הרבה פעמים תוך כדי הובלות דירה בחיפה יש שימוש במנופים וזה בגלל בניינים ללא מעליות.
 
 
 
הובלות דירה בחיפה
 
 
 
 
שירותי אריזה – מספקים שקט נפשי ויעילות בעת המעבר. חברת מיכאל הובלות מספקת את החומרים, מסדרת את החפצים ומרכיבה אותם בביתכם החדש. חשוב לציין שקיים גם שירות אחסון ואז שירות האריזה מותאם לשירות הזה.
 
 
הובלות מפעלים – העברת ציוד של מפעל שונה מהעברת ריהוט וציוד רגיל. מפני שמדובר בציוד גדול מדובר על שירותי הובלה והעברה שונים. סוג הרכב המוביל וצוות ההעברה מותאמים במיוחד למעבר זה, כדי לספק התניידות מהירה ואיכותית של המפעל.
 

השכונות של חיפה

 
התמחות החברה היא הובלות דירה בחיפה בפרט ובצפון בכלל, גרם לה להגיע לכל שכונה אפשרית: הדר כרמל, עיר תחתית, רובע המפרץ, רוממה, רמת הנשיא, נאות פרס, המושבה הגרמנית, דניה ועוד. אין מקום בעיר שהחברה לא מכירה ולא הייתה בו בעבר. פרט זה מאוד משמעותי ומאוד עוזר בעת המעבר, שכן אתם יכולים להיות רגועים שהמובילים מכירים את הדרך הכי מהירה ובטוחה בכדי להעביר את הציוד שלכם בין הדירות.
 

שירות לפני הכל

 
הובלות מיכאל זו חברה עם אנשים לבביים לפני הכל, בנוסף למקצועיות, אחריות ואדיבות. רואים שעובדים שם בני אדם, אשר אכפת להם מהלקוחות ומהרכוש של הלקוחות שלהם.
העובדה הכי מדהימה בכל תודעת השירות של הובלות מיכאל זו העובדה שהחברה מבטחת את כל הרכוש בעת המעבר. בכדי שהלקוחות יהיו שקטים ורגועים ביום שהוא מלחיץ, החברה מספקת ביטוח ועל ידי כך היא בעצם מראה את הביטחון שלה באיכות ההובלה שלה.

בפעם הבאה שאתם עושים מעבר דירה וצריכים חברה להובלות דירה בחיפה, תזכרו את חברת הובלות מיכאל אשר חוץ מהמקצועיות והשירות המעולה שלה, תביא אתכם לדירה החדשה בדרך הכי בטוחה והכי מהירה. להצעה כזו המשולבת בביטוח מקיף קשה מאוד למצוא מתחרים.
 
 
 
 
 
הובלות קטנות באזור חיפה, חייגו עכשיו : 072-3226631
 
חוות דעת
זמין מאוד, מדוייק בזמנים
דירוג משוקלל
"המוביל עשה לי הובלה מחיפה לתל אביב. הגיעו מדוייקים בזמנים ותמיד היו זמינים בטלפון לענות על שאלות. הייתי מרוצה מהשירות והמחיר."