הובלות בקריות

 
 
הובלות מיכאל הינה חברה מובילה – בכל המשמעויות של המילה, וצוות העובדים המסורים שלה ישמח לבצע עבורכם עבודה מקצועית בסטנדרטים גבוהים ובמחירים נוחים.


 

איך בוחרים חברת הובלות בקריות?

 
לפי הוותק באזור – חברת הובלות הפועלת באזור מסוים מזה שנים רבות, תוכל לספק לכם שירות מקצועי באמת. זאת משום שהמובילים שלה כבר מכירים כל כביש וכל שביל באזור,ויודעים בדיוק מאיפה כדאי לנסוע עם המשאית בכל שעה משעות היום. התוצאה – כשאתם בוחרים בחברה כזאת המעבר שלכם הופך להיות הרבה יותר יעיל, ומאפשר לכם חזרה מהירה ונעימה לשגרה.

לפי המלצות מהשטח – מומלץ מאוד לשוחח עם אנשים שהשתמשו בשירותי החברה ולשמוע את ההתרשמות שלהם מהמקצועיות והשירות. אחרי הכול – אין כמו חוויות מהשטח כדי להעביר מסרים אובייקטיביים בנוגע למקצועיות ולשירותיות של חברה.

לפי הביטוח – אמנם, בדרך כלל לא נגרם נזק לחפצים במהלך ביצוע הובלות בקריות ובכלל, אולם מכיוון שאי אפשר לצפות את העתיד, חשוב מאוד להתכונן גם למקרה הפחות טוב. לכן, חשוב לבחור חברה שמספקת ביטוח מלא על התכולה בהעברה, על מנת שאם ייגרם נזק – תקבלו את הפיצוי המלא שמגיע לכם.

לפי השירותים הנלווים – אם אתם זקוקים לשירותים נוספים פרט לשירותי הובלה בקריות, כגון שירותי אריזה, פירוק והרכבה של רהיטים, הובלות מנוף, שירותי אחסנה וכד' – חשוב שתבררו היטב אם החברה מספקת את השירותים הנדרשים לכם, על מנת למנוע אי הבנות ואי נעימויות.
 
 

הובלות מיכאל – לשירותכם

הובלות מיכאל מספקת שירותי הובלות בקריות ובכל אזור הצפון מזה שנים רבות, ודואגת לשרת כללקוח בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אנו מספקים שירותי הובלה של דירות ומשרדים, כולל הובלות בקווים קבועים, ומספקים מטרייה רחבה של שירותים נלווים.
 
 
 
הובלות מיכאל - הובלות בקריות
 
 
 
 
 
 
 
הובלות קטנות באזור חיפה, חייגו עכשיו : 072-3226631
 
חוות דעת
זמין מאוד, מדוייק בזמנים
דירוג משוקלל
"המוביל עשה לי הובלה מחיפה לתל אביב. הגיעו מדוייקים בזמנים ותמיד היו זמינים בטלפון לענות על שאלות. הייתי מרוצה מהשירות והמחיר."