הובלות בעכו

 
 
הובלה בעכו, חייגו עכשיו : 072-3226631
 
 
כל מי שאי פעם נזקק לשירותי הובלות בעכו, יכול לספר לכם שבעיר פועלות חברות הובלה רבות ושחלק לא מבוטל מהן מציעות שירות בינוני או סביר בלשון המעטה. בין אם מדובר על הובלה קטנה של קומץ רהיטים ובין אם מדובר על הובלה של מפעל, יש חשיבות עליונה לעבוד אך ורק מול חברה אמינה ומקצועית. כיצד ניתן לדעת מראש האם החברה שאתם מתעניינים לגביה היא חברה שכזו וכיצד ניתן לזהות חברות חובבניות מבעוד מועד? ובכן, בדיוק על זה רצינו לכתוב לכם.
 

צי רכבים מגוון וביטוח תכולה

 
הנקודות הראשונות שיש לבדוק כאשר באים במגע עם חברת הובלות הן גודל צי הרכבים והאם החברה דואגת לבטח את התכולה של ההובלה. ככל שצי הרכבים יהיה מגוון יותר, כך החברה תוכל לספק לכם זמינות גבוהה יותר וכך תוכלו להיות בטוחים שרק הרכב המתאים ביותר ישמש אתכם ביום ההובלה. כמו כן, צי רכבים מגוון בדרך כלל מעיד על מקצועיות גבוהה, ותק וניסיון. לגבי הביטוח חשוב להבין שגם חברה מקצועית ומנוסה לא יכולה למנוע נזקים בלתי צפויים ולכן חברה שמכבדת את עצמה דואגת תמיד לבטח את התכולה של ההובלה.
 
 
 
מיכאל הובלות - הובלה בעכו
 
מיכאל הובלות - הובלות בעכו
 
 
 
 

שירות מקיף ככל האפשר

 
 
אמנם לפעמים הובלות בעכו כוללות רק כמה רהיטים ותו לא, אך בכל זאת לא תמיד ניתן לצפות מראש את כל המצבים שבהם תיתקלו ביום ההובלה עצמו ושעמם תצטרכו להתמודד. לא אחת קורה שביום ההובלה עצמו מתברר שלא ניתן לשנע את הרהיטים ליעד שלהם, וכן במקרים מסוימים מתברר ביום ההובלה עצמו שהארון הגדול שהיה מיועד להיות ממוקם בחדר השינה, לא בדיוק עובר בקלות דרך דלת הכניסה של הדירה החדשה.
 
לכן חשוב לברר מבעוד מועד האם החברה מספקת שירותי אחסון, האם היא מעסיקה צוות טכני שמיומן בפירוק והרכבה של רהיטים ובאופן כללי מומלץ לעבוד מול חברה שמספקת שירות מקיף ככל האפשר.
 
 

מובילים, אבל לאן?

 
הובלות דירה בצפון – מפרט את המיקוד של החברה. למרות שהחברה פועלת בכל הארץ, יש לה פעילות ענפה בעיקר בצפון הארץ. החברה פועלת בחיפה, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית ים, קריית מוצקין ובטבעון. בזכות מומחיות זו בצפון, חברת מיכאל מגיעה לכל מקום במהירות ועובדי החברה כבר מכירים כמעט בעל פה את כל האזורים בסביבה, מה שמאפשר ניידות מהירה בעת המעבר.

איכות ההובלה משמעותית בעת המעבר, אך בשביל שירות טוב לא מספיק להתמחות רק בהובלה עצמה – צריך להכיר גם את האזור שבו פועלים. חברת מיכאל מציגה שירות רב שנים כמעט בכל שכונה אפשרית באזור הצפון, מה שמייעל את המעבר.
 

שירותי אריזה ועטיפה

 
חברות הובלה מקצועיות בדרך כלל מספקות ללקוחות שלהן ציוד אריזה ועטיפה וכן מספקות שירותי אריזה ועטיפה מקצועיים ללא תוספת תשלום. דאגו לברר סוגיה זו מראש.
 

הובלות בעכו – להוביל רק עם המקצוענים

 
חברת הובלות מיכאל היא חברת הובלות בעכו ובכל מרחב הצפון לרבות קיסריה, נהריה, כרמיאל, יקנעם, טבעון ועוד. החברה מחזיקה צי רכב מגוון ביותר, מעניקה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים נלווים להובלה לרבות שירותי אחסון, שירותי אריזה ועטיפה ללא תוספת תשלום, שירותי הובלות עם מנוף ועוד. החברה מתחייבת לספק הצעת מחיר ולא לחרוג ממנה וכן מתחייבת לעמידה קפדנית בלוחות הזמנים שנקבעו מראש.
 
לקבלת פרטים נוספים ולתיאום מועד לפגישת ייעוץ ומתן הצעת מחיר אתם מוזמנים להתקשר עוד היום
לטלפון 072-3226631 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.
 
 
 
 
הובלות קטנות באזור חיפה, חייגו עכשיו : 072-3226631
 
חוות דעת
זמין מאוד, מדוייק בזמנים
דירוג משוקלל
"המוביל עשה לי הובלה מחיפה לתל אביב. הגיעו מדוייקים בזמנים ותמיד היו זמינים בטלפון לענות על שאלות. הייתי מרוצה מהשירות והמחיר."