הובלות בטבעון

 
 
להזמנת הובלה בטבעון, חייגו עכשיו : 072-3226631
 

הובלות בטבעון הן ההתמחות שלנו!

הובלות מיכאל פועלת בכל אזור הצפון ובאזור טבעון בפרט, ומספקת שירותי הובלות ברמה אחרת.

 
 

מקצועיות היא מילת המפתח

 
חברתנו מספקת שירותי הובלות בטבעון ובכל אזור הצפון בסטנדרטים הגבוהים ביותר. השירותים כוללים ביצוע של כל סוגי ההעברות, באמצעות ציוד מתקדם ועל ידי צוות מובילים מנצח.

התוצאה: רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים, אשר חוזרים ונעזרים בשירותינו ואף ממליצים עלינו בכל פה לחברים ומכרים המחפשים שירותי הובלה באזור.
 
 
 
הובלות מיכאל - הובלות בטבעון
 
 
 
 

הובלות בטבעון איתנו עושות את ההבדל

 
 
בגלל המקצועיות – אנו פועלים בתחום מזה עשרות שנים ויודעים את העבודה על בוריה. כל הובלה של כל תכולה מתבצעת בזהירות וברגישות, מתוך מטרה להגיע אל היעד בשלום ובזמן.
  • בגלל האנשים – אנו מעסיקים צוות מובילים קבוע, אשר מכיר את כל רזי ההובלה ועושה הכול על מנת שהציוד שלכם יהיה כמה שיותר מוגן ושמור במשך של זמן ההעברה.

  • בגלל הביטוח – אנו מספקים ביטוח מלא על התכולה, על מנת שבכל מקרה שייגרם הנזק,ולו הקטן ביותר, לציוד שלכם – אתם תקבלו את הפיצוי המלא שמגיע לכם.
 
 
 
הובלות בטבעון המומחיות שלנו
 
 
 
 
  • בגלל השירותים הנלווים– מלבד שירותי הובלות בטבעון ובכל אזור הצפון אנו מספקים מטריית שירותים רחבה הכוללת הובלות מנוף, העברת פסנתרים, פירוק והרכבה מקצועיים של רהיטים, שירותי אחסנה, אספקת קרטונים ושירותי אריזה ועוד. הדבר מאפשר לכם לקבל אתכל השירותים שאתם צריכים מחברה אחת מובילה, ולחסוך מעצמכם כאב ראש וטרחה.

  • בגלל השירות – בנוסף למתן שירות מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אנחנו לא שוכחים שאדיבות וחיוך הם חלק בלתי נפרד מאמנת השירות שלנו. כל לקוח מקבל יחס אישי וליווי צמוד שלנו לאורך כל הדרך, על מנת שהמעבר יתבצע בנעימים.

 
להזמנת שירות הובלה בטבעון או בכל אזור אחר באזורי הצפון
חייגו כעת
072-3226631 ונשמח לעמוד לשירותכם
 
 
 
 
הובלות קטנות באזור חיפה, חייגו עכשיו : 072-3226631
 
חוות דעת
זמין מאוד, מדוייק בזמנים
דירוג משוקלל
"המוביל עשה לי הובלה מחיפה לתל אביב. הגיעו מדוייקים בזמנים ותמיד היו זמינים בטלפון לענות על שאלות. הייתי מרוצה מהשירות והמחיר."