ביטוח הובלה

 
להזמנת הובלה עם ביטוח, חייגו עכשיו : 072-3226631
 
 
עוברים דירה? כבר בחרתם חברת הובלה? האם בדקתם שיש לה ביטוח הובלה?
חברת מיכאל הובלות מתמחה בביצוע של כל סוגי ההובלות. לחברה פוליסת ביטוח שמבטיחה פיצוי במקרה שלאובדן או נזק לרכוש שעלול להיגרם במהלך ההובלה.

מדוע חשוב לוודא שיש ביטוח הובלה?

  • כדי להבטיח פיצוי במקרה של אובדן או נזק לרכוש שלכם
  • כדי להבטיח פיצוי למקרה של גרימת נזק לצד שלישי
  • כדי לדעת שאתם עובדים עם חברה מקצועית

 
להזמנת שירותי הובלה חייגו אלינו למספר 072-3226631
 
 

הובלה מקצועית ובטוחה

 

בחירה בחברת הובלות מקצועית ומובילה לצורך העברת חפציכם הינה חשובה ואף קריטית, אך מקצוענותם שלה מובילים – אין בה די כדי להבטיח הובלת דירה בטוחה. חשוב לזכור, שלמרות המקצוענות של המובילים, ישנם גורמים שלא תלויים בהם, שעלולים לגרום לנזקים. למשל – תאונות דרכים, נזקים שנגרמו משכנים ועוד. כדי להבטיח כיסוי מושלם עבור לקוחותינו, חברת מיכאל הובלות דואגת לבטח את העבודה שלה. פוליסת הביטוח של החברה מבטיחה פיצוי במקרה של אובן או נזק של חפצי הלקוחות ובכך מאפשרת ללקוחותינו לסמוך עלינו באופן מלא.

 
 
 
הובלות מיכאל - ביטוח הובלה
 
 
 
 

אנו עושים הכול כדי להגן על הרכוש שלכם

 
חשוב לנו שתדעו שאנו עושים את כל שביכולתנו על מנת להגן על הרכוש שאתם, לקוחותינו, מפקידים בידינו. אנו דואגים לארוז את החפצים שלכם לפני העברתם למשאית, מקפידים לנסוע בצורה בטיחותית וערוכים לכל ההפתעות והמכשולים שעלולים לצוץ בדרכנו. חשוב לנו שתהיו מרוצים מהשירות שלנו, ותעברו דירה ביעילות ובמהירות, ללא נזקים מיותרים. החברה קיימת מזה קרוב לעשרים שנה, ובמהלכם צברה ידע וניסיון רבים, שמאפשרים לה לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

אם אתם מחפשים חברת הובלות מקצועית ואחראית, בעלת פוליסת ביטוח הובלה, אנו מזמינים אתכם להצטרף לקהל לקוחותינו המרוצים.
 
 
 
 
הובלות קטנות באזור חיפה, חייגו עכשיו : 072-3226631
 
חוות דעת
זמין מאוד, מדוייק בזמנים
דירוג משוקלל
"המוביל עשה לי הובלה מחיפה לתל אביב. הגיעו מדוייקים בזמנים ותמיד היו זמינים בטלפון לענות על שאלות. הייתי מרוצה מהשירות והמחיר."