אחסנה בטבעון

 
להזמנת שירותי אחסנה בטבעון, חייגו עכשיו : 072-3226631
 

אחסנה בטבעון עם הובלות מיכאל לתכולה של כל דירה!

 
 
האם אתם עומדים בקרוב לעבור לדירה אחרת? לצד המעברים השונים ושירותי ההובלה, אפשר שאתם רוצים גם להיעזר בשירותי אחסנה בטבעון. השירות נדרש למשל בעת מעבר לחו"ל, מעבר לדירה קטנה יותר, עיכוב בשלבי הכניסה לדירה החדשה, ובמקרים נוספים. השאלה היא, היכן כדאי לאחסן את כל תכולת הדירה? התשובה היא אחת ויחידה - חברת הובלות מיכאל. לחברתנו ניסיון רב במתן שירותי אחסנה לתכולת דירה, ואתם תגלו כיצד אנו נספק לכם שירותי אחסנה בטבעון ברמה הגבוהה ביותר שיש בארץ!
 
 
 
אחסנה בטבעון על ידי הובלות מיכאל
 
 
 
 
 

מה מיוחד כל כך בשירות שלנו?

 
  • אבטחה מלאה - בחברת הובלות מיכאל, אנו דואגים לכך שהמחסנים שלנו יהיו מאובטחים וממוגנים היטב מפני פריצות. כך אתם יכולים להיות שקטים ורגועים שכל החפצים שלכם נמצאים במקום מוגן. ליתר בטחון, אנחנו ממליצים לכם כמובן גם לדאוג לביטוח של התכולה, על כל מקרה שלא יהיה.

  • אנחנו מובילים עבורכם - לא לחינם קוראים לנו חברת הובלות מיכאל. מעבר לשירותי אחסנה בטבעון ובמקומות נוספים בארץ, אנו מספקים גם שירותי הובלות לכל חלקי הארץ. זה אומר שאתם לא צריכים ליצור קשר עם חברת הובלות אחרת, כדי שכל תכולת הדירה שלכם תגיע למחסנים. הצוות שלנו מגיע לדירה, מעמיס הכל, ופורק במחסנים. בבוא היום כשתרצו להחזיר הכל לדירה - אותו צוות יגיע ויוצא הכל מהמחסנים. אתם עובדים מול גורם אחד בלבד, וזה חוסך לכם הרבה זמן וכסף.

  • שירותי פירוק והרכבה - לקראת האחסנה של תכולת הדירה שלכם, אתם תרצו מן הסתם לפרק רהיטים שונים, בכדי לחסוך במקום במחסנים, וליהנות מניצול חכם יותר של השטח ולא להוציא כסף מיותר לחינם. חברת הובלות מיכאל תשמח לספק לכם שירות משלים של פירוק והרכבה לכלל הרהיטים שלכם, לטובת אחסון חכם ונוח יותר.
 
 

איך אפשר לקבוע פגישה?

 
אם אתם רוצים לסקור את המחסנים שאנו משכירים, ולהזמין מאתנו שירותי הובלה ואחסנה בטבעון,אתם יכולים לעשות זאת ע"י השארת פרטים בלשונית צור קשר באתר
או ב
טלפון - 072-3226631


 
 
 
הובלות קטנות באזור חיפה, חייגו עכשיו : 072-3226631
 
חוות דעת
זמין מאוד, מדוייק בזמנים
דירוג משוקלל
"המוביל עשה לי הובלה מחיפה לתל אביב. הגיעו מדוייקים בזמנים ותמיד היו זמינים בטלפון לענות על שאלות. הייתי מרוצה מהשירות והמחיר."